Masz pytania? Zadzwoń do nas: 792 000 140 lub Napisz wiadomość: sklep@faneo.eu

  • Nowy
search

Poduszka masująca grzejąca Medivon MD-R3310S

399,00 zł
Brutto
4 głowice masujące
Masaż wibracyjny
Elegancki design
Masaż shiatsu
Nakładka akupresurowa
Funkcja rozgrzewania
Ilość

 

PODUSZKA MASUJACA SHIATSU Z FUNKCJĄ ROZGRZEWANIA

MEDIVON LUMBA SHIATSU

6.jpg

MASAŻ TRADYCYJNY

Technika Shiatsu

Poczuj zbawienne efekty masażu Shiatsu. To jedna z najskuteczniejszych form głębokiego masażu uciskowego, która pobudzi Twoje siły witalne, ustabilizuje stan wewnętrznego spokoju oraz da energię do codziennego działania. Wszystko przez jego działanie na energię w organizmie dążące do idealnej równowagi, osiągnięcia pełnej kontroli nad swoimi myślami, fizycznością oraz psychiką.

Shiatsu łagodzi ból głowy i pleców, zmniejsza napięcie mięśni w barkach, szyi i karku. Reguluje funkcjonowanie układu nerwowego, krwionośnego, układu krążenia i układów hormonalnych.

Shiatsu zalecany jest osobom żyjącym w stresie, mającym problemy ze snem, walczącym z dolegliwościami związanymi z menopauzą reumatyzmu i aby zregenerować organizm po doznanych urazach.

KOMFORT PRACY

Niezastąpiony w każdym biurze

Czy tobie również dokuczają długie godziny spędzone bez ruchu przed ekranem komputera? Lekka i poręczna konstrukcja oraz małe rozmiary pozwolą umilić czas spędzony przy biurku dając ulgę zmęczonym stopom i plecom.

MENTALNY BALSAM

Powiedz stop dla stresu

Wszyscy dobrze wiedzą, że stres negatywnie wpływa na każdy aspekt naszego życia. Przy systematycznym używaniu Lumba shiatsu wyeliminujesz go na zawsze ze swojego życia. Miękki materiał w połączeniu z kojącym ciepłem płynącym z głowic zrelaksuje Twoje ciało wprowadzając je w stan lekkiej błogości.

ZASTOSOWANIE

Wielofunkcyjna konstrukcja

Z Lumba shiatsu korzystaj tak jak lubisz! Forma urządzenia pozwala na masowanie pleców oraz brzucha. Dzięki zdejmowanej nakładce akupresurowej możesz w kilka sekund zmienić go w masażer do relaksu stóp.

8.jpg

IDEALNE DOPASOWANIE

Nowoczesne technologie

Lumba shiatsu do masażu wykorzystuje najwyższej jakości głowice masujące z funkcją ogrzewania, aby jeszcze lepiej rozluźniać mięśnie całego ciała. 2 kierunki pracy i 4 głowice masujące precyzyjnie rozmasują dowolny odcinek Twojego ciała. Całość wykończona jest w miękkim materiale przyjemnym w dotyku.

DOMOWA TERAPIA

Bezpieczna akupresura

Do zestawu dołączona jest odpinana nakładka akupresurowa posiadająca bezpieczne kolce, która pobudza receptory na stopach, wpływając pozytywnie na pracę całego naszego organizmu. Pozbędziesz się od dawna niechcianych dolegliwości czy bólu nieznanego pochodzenia.

UKOJENIE DLA MIĘŚNI

Tylko 15-minut dziennie

Tyle wystarczy, aby docenić tą wspaniałą formę terapii dla całego ciała, która uwalnia od napięcia i bólu spiętych mięśni. Nie ma lepszego sposobu na relaks po ciężkim dniu w pracy niż pobudzenie krążenia krwi i delikatny masaż.

SPECYFIKACJA:

  • WAGA: 1700 g
  • WYMIARY: 40 × 40 × 8 cm
  • FUNKCJA MASAZU: Tak
  • FUNKCJA GRZANIA: Tak
  • KSZTAŁT: Elastyczne dopasowanie kształtu
  • NAPIĘCIE WEJŚCIOWE: AC 100–240V ~ 50/60 Hz
  • NAPIĘCIE WYJŚCIOWE: 12VDC
  • MOC: max 24W
  • MINUTNIK: 15 minut

Medivon
07225
41 Przedmioty

Szczegółowe odniesienia