Masz pytania? Zadzwoń do nas: 792 000 140 lub Napisz wiadomość: sklep@faneo.eu

 • Nowy
search

Mata masująca Medivon Cosy Vibra

399,00 zł
Brutto
 • Przystosowana do leżenia

Duży obszar masażu
3 stopnie intensywności
Funkcja rozgrzewania
4 strefy masażu
12 głowic masujacych
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Warunki dostawy

 

Warunki zwrotów

MATA MASUJĄCA

MEDIVON COSY VIBRA

1.jpg

IDEALNE DOPASOWANIE

Nowoczesna technologia

Nawet krótka sesja z Cosy vibra pozwoli Ci poczuć zbawienne efekty masażu Shiatsu. To jedna z najskuteczniejszych form głębokiego masażu uciskowego która natychmiast pobudzi Twoje siły witalne i da energię do działania.

ELASTYCZNA BUDOWA

Przystosowana do leżenia

Konstrukcja maty jest bardzo elastyczna i pozwala na korzystanie z niej w różnych pozycjach. Leżąc na kanapie przed telewizorem czy siedząc w ulubionym fotelu. Pełna powierzchnia masująca Cosy vibra pozwoli wykonać pełny masaż bez zmieniania pozycji.

MENTALNY BALSAM

Powiedz stop stresu

Wszyscy dobrze wiedzą, że stres negatywnie wpływa na każdy aspekt naszego życia. Przy systematycznym używaniu Cosy vibra wyeliminujesz go na zawsze ze swojego życia. Miękki materiał w połączeniu z kojącym ciepłem płynącym z głowic zrelaksuje Twoje ciało wprowadzając je w stan lekkiej błogości.

3b.jpg

INTUICYJNOŚĆ

Pilot sterowania

Urządzenie posiada wbudowany pilot sterowania. Dzięki niemu możesz jednym palcem dopasować tryb masażu tak jak lubisz. Chcesz więcej masażu? Za pomocą funkcji Timera wydłużysz czas swojego relaksu na tyle ile będziesz tego potrzebować.

W BIURZE, DOMU CZY PODRÓŻY

Lekki i łatwy w użyciu

Cosy vibra sprawdza się wspaniale jako prezent zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w rożnym wieku. Urządzenie jest lekkie, poręczne i bardzo intuicyjne w obsłudze. Torba do przechowywania dołączona do zestawu pozwoli w prosty sposób przewozić masażer oraz uniknąć zbędnego bałaganu. Bez względu na to czy jesteś w biurze, domu czy w podróży.

REGENERACJA MIĘŚNI

Odzyskaj sprawność ruchową

Odpowiednio dobrane częstotliwości drgań Cosy vibra szybko pozbędą się twojego bólu głowy czy stawów. Wystarczy 15 minut masażu dziennie i pozbędziesz się migreny i poprawisz ukrwienie komórek skóry. Pełna powierzchnia masująca dogłębnie zrelaksuje całe Twoje ciało.

UKOJENIE DLA MIĘŚNI

Tylko 15-minut dziennie

Tyle wystarczy, aby docenić tą wspaniałą formę terapii dla całego ciała, która uwalnia od napięcia i bólu spiętych mięśni. Nie ma lepszego sposobu na relaks po ciężkim dniu w pracy niż pobudzenie krążenia krwi i delikatny masaż.


Specyfikacja:
 • WAGA: 2400 g
 • WYMIARY: 175 × 57 cm
 • FUNKCJA-MASAZU: Tak
 • FUNKCJA-GRZANIA: Tak
 • KSZTAŁT: Elastyczne dopasowanie kształtu
 • NAPIĘCIE WEJŚCIOWE: AC 100-240V ~50/60Hz
 • NAPIĘCIE WYJŚCIOWE: DC12V 2.5A
 • MINUTNIK: 15 minut
 • MOC: 30W

Medivon
072012(1)(1)
32 Przedmioty

Szczegółowe odniesienia