Masz pytania? Zadzwoń do nas: 792 000 140 lub Napisz wiadomość: sklep@faneo.eu

  • Nowy
search

Masażer stóp Medivon Pure Shiatsu Therm

399,00 zł
Brutto
Niweluje zmęczenie stóp
Idealny do biura/domu
Redukuje napięcie mięśniowe
Funkcja rozgrzewania
6 stref masażu
Pokrowiec na urządzenie
Ilość

 

MASAŻER DO STÓP

PURE SHIATSU THERMMASAŻ TRADYCYJNY

Technika Shiatsu

Poczuj zbawienne efekty masażu Shiatsu. To jedna z najskuteczniejszych form głębokiego masażu uciskowego, która pobudzi Twoje siły witalne, ustabilizuje stan wewnętrznego spokoju oraz da energię do codziennego działania. Wszystko przez jego działanie na energię w organizmie dążące do idealnej równowagi, osiągnięcia pełnej kontroli nad swoimi myślami, fizycznością oraz psychiką.

Shiatsu łagodzi ból głowy i pleców, zmniejsza napięcie mięśni w barkach, szyi i karku. Reguluje funkcjonowanie układu nerwowego, krwionośnego, układu krążenia i układów hormonalnych.

Shiatsu zalecany jest osobom żyjącym w stresie, mającym problemy ze snem, walczącym z dolegliwościami związanymi z menopauzą reumatyzmu i aby zregenerować organizm po doznanych urazach.

UKOJENIE DLA MIĘŚNI

Tylko 15-minut dziennie

Czy tobie również dokuczają długie godziny spędzone bez ruchu przed ekranem komputera? Lekka i poręczna konstrukcja oraz małe rozmiary pozwolą umilić czas spędzony przy biurku dając ulgę zmęczonym stopom i plecom.

IDEALNE DOPASOWANIE

Nowoczesne technologie

Nawet krótka sesja z Pure shiatsu therm pozwoli Ci poczuć zbawienne efekty masażu Shiatsu. To jedna z najskuteczniejszych form głębokiego masażu uciskowego która natychmiast pobudzi Twoje siły witalne i da energię do działania.

5.jpg

MENTALNY BALSAM

Powiedz stop stresu

Wszyscy dobrze wiedzą, że stres negatywnie wpływa na każdy aspekt naszego życia. Przy systematycznym używaniu Pure shiatsu therm wyeliminujesz go na zawsze ze swojego życia. Miękki materiał w połączeniu z kojącym ciepłem płynącym z głowic zrelaksuje Twoje ciało wprowadzając je w stan lekkiej błogości.

DOMOWY TERAPEUTA

Ulga na powszechne dolegliwości

Produkty Medivon cieszą się znakomitą opinią słynąc z szybkiego niwelowania bólu i dolegliwości takich miejsc jak okolice karku, pleców czy odcinka lędźwiowego. Poczujesz się jak po wizycie u profesjonalnego fizjoterapeuty!

SPECYFIKACJA:

  • WAGA: 2000 g
  • WYMIARY: 34 × 36.5 × 9 cm
  • FUNKCJA-MASAZU: Tak
  • FUNKCJA-GRZANIA: Tak
  • KSZTAŁT: Elastyczne dopasowanie kształtu
  • NAPIĘCIE WEJŚCIOWE: AC 100-240V ~50/60Hz
  • MINUTNIK: 5/10/15 minut
  • MOC: max 24W

Medivon
07227(1)
27 Przedmioty

Szczegółowe odniesienia