Masz pytania? Zadzwoń do nas: 792 000 140 lub Napisz wiadomość: sklep@faneo.eu

  • Nowy
search

Kołnierz masujący Medivon Collar Simple

199,00 zł
Brutto

Odpręża i relaksuje
Niweluje napięcia mięśniowe, zastosowanie na różne partie ciała
4 głowice masujące
Funkcja rozgrzewania
Technologia force-control
Masaż shiatsu, przyjemny w dotyku materiał

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Warunki dostawy

 

Warunki zwrotów

INNOWACYJNY KOŁNIERZ MASUJĄCY

MEDIVON COLLAR SIMPLE

TECHNOLOGIA SHIATSU

TRADYCYJNY MASAŻ

Technologia Shiatsu

Nawet krótka sesja z Collar simple pozwoli Ci poczuć zbawienne efekty masażu Shiatsu. To jedna z najskuteczniejszych form głębokiego masażu uciskowego która natychmiast pobudzi Twoje siły witalne i da energię do działania.

FORCE CONTROL

Regulowana siła nacisku

Konstrukcja umożliwia samoregulacje oraz ustalenie siły nacisku masażu według potrzeb, a technologia Force Control automatycznie wyłączy urządzenie w przypadku zbyt dużego nacisku i ryzyka spowodowania kontuzji. Dwie regulowane intensywności masażu oraz możliwość zmiany kierunku obrotu głowic masujących zwiększają możliwości personalizacji masażu pod własne upodobania.

IDEALNE DOPASOWANIE

Nowoczesna technologia

Collar simple do masażu wykorzystuje najwyższej jakości głowice masujące z funkcją ogrzewania, aby jeszcze lepiej rozluźniać mięśnie całego ciała. Dwa silniki sterujące 8 głowic masujących precyzyjnie rozmasują dowolny odcinek Twojego ciała. Całość wykończona jest w miękkim materiale przyjemnym w dotyku.


REGENERACJA MIĘŚNI

Odzyskaj sprawność ruchową

Funkcja rozgrzewania w Collar simple pozwala na szybszą regenerację po wysiłku fizycznym oraz sprawi, że lekkie stany zapalne znikną w mgnieniu oka. Korzystając z niego systematycznie zauważysz poprawę swojej sprawności ruchowej.

UKOJENIE DLA MIĘŚNI

Tylko 15-minut dziennie

Tyle wystarczy, aby docenić tą wspaniałą formę terapii dla całego ciała, która uwalnia od napięcia i bólu spiętych mięśni. Nie ma lepszego sposobu na relaks po ciężkim dniu w pracy niż pobudzenie krążenia krwi i delikatny masaż.

MENTALNY BALSAM

Powiedz stop dla stresu

Wszyscy dobrze wiedzą, że stres negatywnie wpływa na każdy aspekt naszego życia. Przy systematycznym używaniu Collar simple wyeliminujesz go na zawsze ze swojego życia. Miękki materiał w połączeniu z kojącym ciepłem płynącym z głowic zrelaksuje Twoje ciało wprowadzając je w stan lekkiej błogości.

DOMOWY TERAPEUTA

Ulga na powszechne dolegliwości

Produkty Medivon cieszą się znakomitą opinią słynąc z szybkiego niwelowania bólu i dolegliwości takich miejsc jak okolice karku, pleców czy odcinka lędźwiowego. Poczujesz się jak po wizycie u profesjonalnego fizjoterapeuty.SPECYFIKACJA:

▶️ WAGA: 1200 g

▶️ WYMIARY: 19.81 × 31 cm

▶️ FUNKCJA-MASAZU: Tak

▶️ FUNKCJA-GRZANIA: Tak

▶️ KSZTAŁT: Elastyczne dopasowanie kształtu

▶️ MOC: max. 18W

▶️ NAPIĘCIE WEJŚCIOWE: AC 100–240V ~ 50/60 Hz

▶️ NAPIĘCIE WYJŚCIOWE: 12VDC 1500mA

▶️ MINUTNIK: 15 minut

Medivon
072012(1)(1)(1)
23 Przedmioty

Szczegółowe odniesienia